20 nov Belactie Vriendenloterij

Beste clubleden,                                            

KC de Hofstad had al heel lang de wens om een AED aan te schaffen. Dit hebben we bij aanvang van dit nieuwe cursusblok gerealiseerd. Ook staan er nieuwe projecten op stapel, zoals het renoveren en verstevigen van onze luifeldak, aanschaf/renoveren van nieuw materiaal/toestellen t.b.v. de hondensporten/trainingen.  Daar is geld voor nodig. Om geld in te zamelen doen wij mee aan de “Samen voor je Club actie” van de VriendenLoterij!

Op 20 november tussen 18.30 en 21.30 uur kun je een telefoontje van een van onze leden verwachten met de vraag om mee spelen met de VriendenLoterij voor KC de Hofstad. Als je meespeelt:

  • De helft van jouw lotprijs gaat direct naar onze club;
  • Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op mooie prijzen.

Tijdens de belactie keert de VriendenLoterij ook nog eens extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht. Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller we onze doelstellingen kunnen realiseren. Help jij ons mee? Wel belangrijk is te weten dat je niet aan zo’n Vriendenlot vast zit. Je kan op ieder moment opzeggen.

 
Namens het bestuur bij voorbaat dank,

Herman van der Hoeven

Voorzitter

KC de Hofstad

Ilsyplantsoen 7
2497 GA Den Haag
070-3253710 (alleen tijdens trainingsuren)
KvK nummer: 40407716
NL64RABO0146277813

Onze sponsor

Aangesloten bij

Steun onze verenging

Met een vriendenlot
of door je aankopen te doen via
SponsorKliks, gratis sponsoren!